62MP2250W
Part Number:
62MP2250W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 2.250 IN HOL
In Stock:
180
Color :
White
Flange Diameter :
2.422" (61.52mm)
Hole Diameter :
2.250" (57.15mm)
Panel Thickness :
0.250" (6.35mm) 1/4"