62MP4000
Part Number:
62MP4000
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 4.000 IN HOL
In Stock:
95
Color :
Black
Flange Diameter :
4.156" (105.56mm)
Hole Diameter :
4.000" (101.60mm)
Panel Thickness :
0.250" (6.35mm) 1/4"