24PTFESTRGRA250
Part Number:
24PTFESTRGRA250
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG GRAY 250'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.045" (1.14mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG