62MP3000W
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
62MP3000W
Category:
Hole Plugs - Tapered Caps
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 3.000 IN HOL
In Stock:
121
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Hole Plugs - Tapered Caps
Color :
White
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
Flange Diameter :
3.171" (80.54mm)
Hole Diameter :
3.000" (76.20mm)
Material :
Nylon
Panel Thickness :
0.250" (6.35mm) 1/4"