62PP048BM12B
Part Number:
62PP048BM12B
Description:
HOLE PLUG, .480 HOLE, .031-.039
Color :
Black
Flange Diameter :
0.578" (14.68mm)
Hole Diameter :
0.480" (12.19mm)
Panel Thickness :
0.031" ~ 0.039" (0.79mm ~ 0.99mm)