18PTFESTRYEL100
Part Number:
18PTFESTRYEL100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 100'
In Stock:
45
Jacket (Insulation) Diameter :
0.069" (1.75mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG