62MP2500
Part Number:
62MP2500
Description:
HOLE PLUG 2.500" NYLON BLACK
Color :
Black
Flange Diameter :
2.775" (70.49mm)
Hole Diameter :
2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Panel Thickness :
0.250" (6.35mm) 1/4"