62MP2000W
Manufacturer:
Essentra Components
Part Number:
62MP2000W
Category:
Hole Plugs - Tapered Caps
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 2.000 IN HOL
Manufacturer :
Essentra Components
Category :
Hole Plugs - Tapered Caps
Color :
White
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
Flange Diameter :
2.140" (54.36mm)
Hole Diameter :
2.000" (50.80mm)
Material :
Nylon
Panel Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"