62MP1250A
Part Number:
62MP1250A
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 1.250 IN HOL
Color :
Black
Flange Diameter :
1.500" (38.10mm)
Hole Diameter :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Panel Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"