62MP1500W
Part Number:
62MP1500W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, 1.500 IN HOL
Color :
White
Flange Diameter :
1.672" (42.47mm)
Hole Diameter :
1.500" (38.10mm)
Panel Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"