62MP1187
Part Number:
62MP1187
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , 1.187 IN HO
Color :
Black
Flange Diameter :
1.315" (33.40mm)
Hole Diameter :
1.187" (30.15mm)
Panel Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"