62MP1093W
Part Number:
62MP1093W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN , 1.093 IN HO
Color :
White
Flange Diameter :
1.222" (31.04mm)
Hole Diameter :
1.093" (27.76mm)
Panel Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"