18PTFESTRORA100
Part Number:
18PTFESTRORA100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG ORANGE 100'
In Stock:
48
Jacket (Insulation) Diameter :
0.069" (1.75mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG