62PP050BG14B
Part Number:
62PP050BG14B
Description:
HOLE PLUG, .500 HOLE, .031-.140
Color :
Black
Flange Diameter :
0.672" (17.07mm)
Hole Diameter :
0.500" (12.70mm)
Panel Thickness :
0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)