62PP037BM31
Part Number:
62PP037BM31
Description:
HOLE PLUG, .375 HOLE, .031-.140
Color :
Natural
Flange Diameter :
0.578" (14.68mm)
Hole Diameter :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Panel Thickness :
0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)