24UL1007SLDRED1000
Part Number:
24UL1007SLDRED1000
Description:
HOOK-UP SOLID 24AWG RED 1000'
In Stock:
45
Jacket (Insulation) Diameter :
0.053" (1.35mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Red
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG