534-2.36-B3/8-SW-DRT
Manufacturer:
J.W. Winco
Part Number:
534-2.36-B3/8-SW-DRT
Category:
Knobs
Description:
DIAMOND CUT KNURLED KNOBS
Manufacturer :
J.W. Winco
Category :
Knobs
Color :
Red
Diameter :
2.360" (59.94mm)
Features :
Height :
1.540" (39.12mm)