5337.2-2.91-B1/2-C-DSW
Part Number:
5337.2-2.91-B1/2-C-DSW
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
In Stock:
9
Color :
Black
Diameter :
2.910" (73.91mm)
Features :
Height :
1.710" (43.43mm)