24PTFESTRGRA100
Part Number:
24PTFESTRGRA100
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG GRAY 100'
In Stock:
47
Jacket (Insulation) Diameter :
0.045" (1.14mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG