5337.4-32-M6-30-NI
Part Number:
5337.4-32-M6-30-NI
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
In Stock:
206
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.890" (22.61mm)