24UL1007SLDRED500
Part Number:
24UL1007SLDRED500
Description:
HOOK-UP SOLID 24AWG RED 500'
In Stock:
42
Jacket (Insulation) Diameter :
0.053" (1.35mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Red
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG