5337.4-32-M6-20-NI
Manufacturer:
J.W. Winco
Part Number:
5337.4-32-M6-20-NI
Category:
Knobs
Description:
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
In Stock:
259
Manufacturer :
J.W. Winco
Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.890" (22.61mm)