5337.2-1.97-3/8X16-E-DSW
Manufacturer:
J.W. Winco
Part Number:
5337.2-1.97-3/8X16-E-DSW
Category:
Knobs
Description:
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Manufacturer :
J.W. Winco
Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.970" (50.04mm)
Features :
Height :
1.260" (32.00mm)