6336.12-32-M6-35-15
Part Number:
6336.12-32-M6-35-15
Description:
STAR KNOB, SWIVEL THRUST PAD
In Stock:
19
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.790" (20.07mm)