6336.12-32-M6-25-15
Manufacturer:
J.W. Winco
Part Number:
6336.12-32-M6-25-15
Category:
Knobs
Description:
STAR KNOB, SWIVEL THRUST PAD
In Stock:
164
Manufacturer :
J.W. Winco
Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.790" (20.07mm)