6335.5-SK-32-M6-10
Part Number:
6335.5-SK-32-M6-10
Description:
PLASTIC HAND KNOB, THREADED STUD
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.790" (20.07mm)