591-0.79-10X32-0.75
Manufacturer:
J.W. Winco
Part Number:
591-0.79-10X32-0.75
Category:
Knobs
Description:
KNURLED SCREWS, PLASTIC
In Stock:
477
Manufacturer :
J.W. Winco
Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
0.790" (20.07mm)
Features :
Height :
0.390" (9.91mm)