12SLDWHITHHN100
Part Number:
12SLDWHITHHN100
Description:
HOOK-UP SOLID 12AWG WHITE 100'
In Stock:
41
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket Color :
White
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG