12SLDGRETHHN100
Part Number:
12SLDGRETHHN100
Description:
HOOK-UP SOLID 12AWG GREEN 100'
In Stock:
25
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket Color :
Green
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG