12SLDREDTHHN100
Part Number:
12SLDREDTHHN100
Description:
HOOK-UP SOLID 12AWG RED 100'
In Stock:
45
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket Color :
Red
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG