18PTFESTRRED25
Part Number:
18PTFESTRRED25
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG 600V RED 25'
In Stock:
29
Jacket (Insulation) Diameter :
0.069" (1.75mm)
Jacket Color :
Red
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG