CKS-2.50-3/8X16-1.75
Manufacturer:
J.W. Winco
Part Number:
CKS-2.50-3/8X16-1.75
Category:
Knobs
Description:
ALUMINUM 4-PRONG CLAMPING KNOB
In Stock:
218
Manufacturer :
J.W. Winco
Category :
Knobs
Color :
Clear
Diameter :
2.500" (63.50mm)
Features :
Height :
1.130" (28.70mm)