12SLDBLATHHN50
Part Number:
12SLDBLATHHN50
Description:
HOOK-UP SOLID 12AWG BLACK 50'
In Stock:
25
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket Color :
Black
Length :
50.00' (15.24m)
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG