6335.4-SK-32-M6-45
Part Number:
6335.4-SK-32-M6-45
Description:
PLASTIC STAR KNOB, STEEL STUD
In Stock:
74
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.790" (20.07mm)