6336.4-ST-32-1/4X20-31
Part Number:
6336.4-ST-32-1/4X20-31
Description:
PLASTIC STAR KNOB, STEEL STUD
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.790" (20.07mm)