24PTFESTRVIO25
Part Number:
24PTFESTRVIO25
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG VIOLET 25'
In Stock:
48
Jacket (Insulation) Diameter :
0.045" (1.14mm)
Jacket Color :
Violet
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
24 AWG