30PTFESTRBLU25
Part Number:
30PTFESTRBLU25
Description:
HOOK-UP STRND 30AWG BLUE 25'
In Stock:
39
Jacket (Insulation) Diameter :
0.032" (0.81mm)
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
200°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
30 AWG