26UL1007SLDGRE
Part Number:
26UL1007SLDGRE
Description:
HOOK-UP SOLID 26AWG GRN 100'
In Stock:
40
Jacket (Insulation) Diameter :
0.050" (1.27mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Green
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
26 AWG