24UL1007SLDGRE25
Part Number:
24UL1007SLDGRE25
Description:
HOOK-UP SOLID 24AWG 300V GRN 25'
In Stock:
98
Jacket (Insulation) Diameter :
0.053" (1.35mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Green
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
24 AWG