26UL1007SLDRED25
Part Number:
26UL1007SLDRED25
Description:
HOOK-UP SOLID 26AWG 300V RED 25'
In Stock:
187
Jacket (Insulation) Diameter :
0.050" (1.27mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Red
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
26 AWG