26UL1007SLDWHI25
Part Number:
26UL1007SLDWHI25
Description:
HOOK-UP SOLID 26AWG 300V WHT 25'
In Stock:
98
Jacket (Insulation) Diameter :
0.050" (1.27mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
White
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
26 AWG