RKWDM-32-22-OR
Part Number:
RKWDM-32-22-OR
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 1.833'
Color :
Orange
Diameter :
Features :
Metal Buckle
Length :
22.000" (558.80mm)
Material :
Polyamide (PA), Nylon
Width :
2.000" (50.80mm)