SJA7502-3/4-50-WHITE
Manufacturer:
3M
Part Number:
SJA7502-3/4-50-WHITE
Category:
Reclosable Fasteners
Description:
HOOK WHITE 3/4" X 50YD X 0.12"
Manufacturer :
3M
Category :
Reclosable Fasteners
Color :
White
Diameter :
Features :
Length :
150.00' (45.72m)
Material :
Polyamide (PA), Nylon
Mounting Type :
Adhesive
Product Status :
Obsolete
Shape :
Type :
Hook and Loop - Hook Only
Width :
0.750" (19.05mm)