RKWD-16-15-BL
Part Number:
RKWD-16-15-BL
Description:
HOOK&LOOP TIE BLUE 1.25'
Color :
Blue
Diameter :
Features :
Metal Buckle
Length :
15.000" (381.00mm)
Width :
1.000" (25.40mm)