RKWD-16-12-RD
Part Number:
RKWD-16-12-RD
Description:
HOOK&LOOP TIE RED 1'
Color :
Red
Diameter :
Features :
Metal Buckle
Length :
12.000" (304.80mm)
Material :
Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Width :
1.000" (25.40mm)