RKW-12-15-RD
Part Number:
RKW-12-15-RD
Description:
HOOK&LOOP TIE RED 1.25'
Color :
Red
Length :
15.000" (381.00mm)
Material :
Polyethylene (PE) Hook, Polyamide (PA) Loop
Width :
0.750" (19.05mm)