RKWD-16-24-OR
Part Number:
RKWD-16-24-OR
Description:
HOOK&LOOP TIE ORANGE 2'
Color :
Orange
Diameter :
Features :
Metal Buckle
Length :
24.000" (609.60mm)
Width :
1.000" (25.40mm)