M0175-SS-26
Manufacturer:
RAF
Part Number:
M0175-SS-26
Category:
Screws, Bolts
Description:
METRIC CAPTIVE PANELBLACK OXIDE,
Manufacturer :
RAF
Category :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.256" (6.50mm)
Head Height :
0.256" (6.50mm)
Length - Below Head :
0.689" (17.50mm)
Length - Overall :
0.945" (24.00mm)