50M080125J035
Part Number:
50M080125J035
Description:
HEX UNSLOTTED BOLT, M8 X 1.25 TH
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.512" (13.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.614" (41.00mm)