010832P025PC
Part Number:
010832P025PC
Description:
PAN SLOTTED SCREW 8-32 THREAD
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.314" (7.98mm)
Head Height :
0.181" (4.60mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.431" (10.95mm)